Kontakt

Dane kontaktowe

Invest in Pomerania
ul. Grunwaldzka 472 D, (Olivia Business Centre - Olivia Six), 80-309 Gdańsk 
tel.: +48 (58) 32 33 256 

Dyrektor

Wojciech Tyborowski
Dyrektor

T: (+48) 603 872 123; (+48) 58 32 33 256
wojciech.tyborowski@investinpomerania.pl

Zastępca Dyrektora

Marcin Grzegory
Zastępca Dyrektora

T: (+48) 609 860 090; (+48) 58 32 33 240
marcin.grzegory@investinpomerania.pl

Project Managers

Maciej Silarski
Kierownik Projektu "Invest in Pomerania 2020"

T: (+48) 500 351 660; (+48) 58 32 33 183
maciej.silarski@investinpomerania.pl

Anna Kamińska
Sektor Energetyczny

T: (+48) 58 32 33 249
anna.kaminska@investinpomerania.pl

Mikołaj Trunin
Sektor Produkcyjny

T: (+48) 609 860 060; (+48) 58 32 33 242
mikolaj.trunin@investinpomerania.pl

Anna Rajzer
Sektor Logistyczny

T: (+48) 607 555 610; (+48) 58 32 33 180
anna.rajzer@investinpomerania.pl

Małgorzata Tusk
Sektor Business Services

T: (+48) 605 604 475; (+48) 58 32 33 122
malgorzata.tusk@investinpomerania.pl

Marketing & PR

Magdalena Kowalewska-Pahlke


Maria Muszyńska


T: (+48) 500 351 681; (+48) 58 32 33 260
maria.muszynska@investinpomerania.pl

Karolina Drywa


T: (+48) 58 32 33 183
karolina.drywa@investinpomerania.pl

Marta Grzyb


T: (+48) 500 351 619; (+48) 58 32 33 145
marta.grzyb@investinpomerania.pl

Sylwia Różańska


T: (+48) 58 32 33 248
sylwia.rozanska@investinpomerania.pl

Dominika Kamiński


T: (+48) 500 351 613; (+48) 58 32 33 225
dominika.kaminski@investinpomerania.pl

Monika Cirocka


T: (+48) 500 351 535; (+48) 58 32 33 149
monika.cirocka@investinpomerania.pl

Katarzyna Dziewicka


T: (+48) 500 351 688; (+48) 58 32 33 144
katarzyna.dziewicka@investinpomerania.pl

Ambasadorzy

Hasan Ciftci


T: (+48) 602 171 271
h.ciftci@amb.investinpomerania.pl
BIO

Investor helpline  24h   (+48) 609 860 090

Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
Realizacja: agencja interaktywna [ zjednoczenie.com ]