Kontakt

Dane kontaktowe

Invest in Pomerania
ul. Grunwaldzka 472 D, (Olivia Business Centre - Olivia Six), 80-309 Gdańsk 
tel.: +48 (58) 32 33 256, Faks: +48 (58) 30 11 200

Dyrektor

Wojciech Tyborowski
Dyrektor

Zastępca Dyrektora

Marcin Grzegory
Zastępca Dyrektora

T: (+48) 58 32 33 240
marcin.grzegory@investinpomerania.pl

Project Managers

Maciej Silarski
Kierownik Projektu "Invest in Pomerania 2020"

T: (+48) 58 32 33 183
maciej.silarski@investinpomerania.pl

Anna Kamińska
Sektor Energetyczny

T: (+48) 58 32 33 249
anna.kaminska@investinpomerania.pl

Anton Koval
Sektor ICT

T: (+48) 58 32 33 249
anton.koval@investinpomerania.pl

Mikołaj Trunin
Sektor Produkcyjny

T: (+48) 58 32 33 242
mikolaj.trunin@investinpomerania.pl

Anna Rajzer
Sektor Logistyczny

T: (+48) 58 32 33 180
anna.rajzer@investinpomerania.pl

Małgorzata Tusk
Sektor Business Services

T: +48 (58) 32 33 122
malgorzata.tusk@investinpomerania.pl

Marketing & PR

Magdalena Kowalewska-Pahlke


Maria Muszyńska


T: (+48) 58 32 33 260
maria.muszynska@investinpomerania.pl

Karolina Drywa


T: (+48) 58 32 33 183
karolina.drywa@investinpomerania.pl

Marta Grzyb


T: (+48) 58 32 33 145
marta.grzyb@investinpomerania.pl

Sylwia Różańska


T: (+48) 58 32 33 248
sylwia.rozanska@investinpomerania.pl

Dominika Kamiński


Monika Cirocka


T: (+48) 58 32 33 149
monika.cirocka@investinpomerania.pl

Katarzyna Dziewicka


Ambasadorzy

Hasan Ciftci


Investor helpline  24h   (+48) 602 22 11 83

Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
Realizacja: agencja interaktywna [ zjednoczenie.com ]